مقالات علمی و پژوهشی

نحوه نصب آخرین ورژن نرم افزار بیمه تامین اجتماعی

آپدیت لیست بیمه 1400 – نسخه 5

نحوه نصب آخرین ورژن نرم افزار بیمه تامین اجتماعی

 

نحوه نصب آخرین ورژن نرم افزار بیمه تامین اجتماعی

 

ما در این مقاله قصد داریم آموزش آپدیت یا به روز رسانی ورژن جدید نرم افزار لیست بیمه تامین اجتماعی را خدمتتون ارائه دهیم.

برای آپدیت آخرین ورژن نرم افزار لیست بیمه تامین اجتماعی حتما قبل از آپدیت یا جابجایی از ورژن قبلی بک آپ بگیرین تا بعدا به مشکل برنخورید حتی اگر بعداز نصب نتوانستید کامل به روز رسانی را انجام دهید فایل بک آپ را دارین و خیالتون راحته.

 

اگر شما تاحالا نرم افزار را دانلود نکردید میتوانید از لینک بیمه تامین اجتماعی دانلود کرده و اجرا کنید اما اگر شما نرم افزار را نصب کردید و میخواهید آپدیت کنید به سایت رسمی بیمه مراجعه کنید وآخرین ورژن را دانلود کرده و درمسیر زیر که خدمتتون شرح داده می شود کپی کنید و لازم نیست نرم افزار را پاک یا دوباره نصب کنید.

 

مسیر (پیشفرض)که برنامه در آن نصب شده است:    C:\programFile\Tamin   ——>>  ویا >>   C:\Program Files (x86)\Tamin

 

در صورتی که برنامه در مسیر پیش فرض قرار ندارد میتوانید بر روی آیکون برنامه لیست بیمه کلیک نمایید و روی گزینه

properties کلیک کرده. سپس روی گزینه open file location کلیک کرده تا به پوشه نصب نرم افزار لیست بیمه هدایت شوید، پس از آن فایل را در محل برنامه جایگزین (پیس) نمایید.

 

برای انتقال فایل به دستکتاپ (صفحه اصلی) کامپیوتر برروی prjList.exe در فولدر نصب برنامه راست کلیک کرده سپس از منو های باز شده روی send to میریم و گزینه desktop (create shortcut) انتخاب می کنیم.

 

desktop (create shortcut)

 

شما  میتوانید آخرین ورژن نسخه 5 لیست بیمه تامین اجتماعی را از لینک زیر دریافت و در مسیر پیشفرض که در بالا اشاره شده است کپی کنید. 

 

لینک دانلود

دانلود آخرین آپدیت لیست بیمه 1400 – نسخه 5

دانلود آخرین آپدیت لیست بیمه 1400 – نسخه 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هشت =