قوانین و مقررات فروشندگان

با تشکر از اعتماد شما به اینفایل برای فروش فایل هایتان. ما با افتخار امنیت فایل هایتان را تضمین میکنیم و همچنین به شما اطمینان میدهیم که در کمترین زمان بیشترین فروش را داشته باشید. با این وجود یک سری قوانین داریم که شما برای فروش بالا و با تضمین کیفیت باید از آنها اطلاع داشته باشید.

فهرست مطالب:

  1. معرفی سایت اینفایل
  2. فروش فایل
  3. دریافت پرداخت
  4. حقوق مالکیت معنوی
  5. پشتیبانی و تماس با ما

1. معرفی سایت اینفایل

سایت اینفایل یک پلتفرم برای فروش و خرید فایل‌های دیجیتال با ارزش است. این سایت به فروشندگان اجازه می‌دهد تا فایل‌های خود را برای فروش در اختیار کاربران قرار دهند و از هر فروش 70 درصد از سود به فروشنده و 30 درصد به سایت اختصاص می‌دهد.

پرسش و پاسخ:

1.1. چه نوع فایل‌هایی می‌توانند برای فروش در سایت اینفایل قرار بگیرند؟

شما می‌توانید فایل‌های دیجیتالی با ارزش از جمله کتاب‌ها، عکس‌ها، موسیقی، ویدئو، نرم‌افزارها و ... را برای فروش در سایت اینفایل قرار دهید.

2. فروش فایل

برای فروش فایل در سایت اینفایل، لطفا این نکات را رعایت فرمایید:

2.1. حقوق مالکیت معنوی:

شما باید اطمینان حاصل کنید که فایلی که می‌خواهید بفروشید دارای حقوق مالکیت معنوی شما یا دارای مجوز لازم برای فروش است. این سایت هیچ مسئولیتی در قبال نقض حقوق مالکیت معنوی دیگران نمی‌پذیرد.

2.2. قوانین محلی:

با ثبت نام در اینفایل و تکمیل اطلاعات فروشگاهتان، به شما اجازه داده می شود که فایل هایتان را جهت فروش آپلود کرده و برای هر فایل توضیحات مرتبط را ارئه دهید. شما هم چنین می توانید به عنوان خریدار فایل های دیگر کاربران را مشاهده نموده و در صورت خرید نظر خود را ارائه نمایید. شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود. با عرضه مطالب به قسمتهای عمومی خدمات، شما در هر شرایطی حق استفاده، کپی، نمایش، اجرا، توزیع، انتخاب و ارتقا ء این محتوا را به ما می دهید اما ما هیچ ادعای مالکیتی درقبال مطالبی که توسط شما پست می شود نداریم. ما مسئول مطالبی که توسط دیگران تهیه می شود، نمی باشیم و هیچ وظیفه ای در قبال دیده شدن محتوا نداریم اگر چه این اجازه و حق را داریم که هر مطلبی را به هر دلیلی حذف کنیم، اما مسئول تأخیر و یا درست انجام نشدن حذف این موارد نیستیم..

پرسش و پاسخ:

2.3. چگونه می‌توانم یک فایل را برای فروش در سایت اینفایل ارسال کنم؟

برای ارسال فایل، به حساب کاربری خود وارد شوید، بخش "فروش فایل" را انتخاب کنید و اطلاعات فایل خود را وارد کنید. پس از تایید توسط تیم ما، فایل شما در سایت منتشر می‌شود.

3. دریافت پرداخت

پرداخت‌های حاصل از فروش فایل‌ها به حساب شما واریز خواهد شد. لطفاً موارد زیر را در نظر بگیرید:

3.1. حداقل مبلغ پرداخت:

ما حداقل مبلغی برای پرداخت به حسابتان تعیین کرده‌ایم. شما می‌توانید پرداخت خود را تنها پس از رسیدن به این حداقل مبلغ درخواست کنید.

3.2. تاریخ پرداخت:

تاریخ‌های پرداخت ماهانه/هفتگی تعیین می‌شود. درخواست پرداخت خود را در این تاریخ‌ها ارسال کنید.

پرسش و پاسخ:

3.3. چگونه می‌توانم درخواست پرداخت کنم؟

با ورود به حساب کاربری خود، به بخش "درخواست پرداخت" بروید و مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. پس از بررسی تیم ما، پرداخت به حساب شما انجام می‌شود.

4. حقوق مالکیت معنوی

با انتشار فایل‌های خود در سایت اینفایل، شما توافق می‌کنید که:

4.1. مجوز فروش:

شما به سایت اینفایل مجوز غیرانحصاری برای فروش فایل‌های شما را می‌دهید.

4.2. حقوق تصویری:

شما به سایت اینفایل اجازه می‌دهید تا تصاویر و اطلاعات مرتبط با فایل‌های شما را در سایت منتشر کند.

در استفاده از اینفایل می بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد ذیل نشوید:

انتشار‌، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، بی حرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور و عناوین، نام و موارد نامشروع

بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی سایت و سایر کاربران

رهبری، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها و موارد مشابه

برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.

چه نوع فایل هایی را نمی توانم به فروش برسانم؟

هر گونه فایلی که محتویات آن بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد

فایل های زیر مورد تایید قرار نخواهند گرفت:

فایلی که قسمت توضیحات آن اطلاعات کافی نداشته باشد و فرمت فایل مشخص نباشد

فایل هایی که تنها از عناوین انگلیسی برای عنوان فایل استفاده می کنند

فایل موسیقی و موزیک

فایل هایی که دارای پسورد می باشند

فایل هایی که به صورت رایگان در دیگر سایت ها عرضه میشود

فایل هایی که از نظر کیفیت محتوا ارزش بالایی برای کاربران ندارند

هرگونه فایلی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر در سایت قرار داده شده است به نام خود

هرگونه فایلی که ناقص یا خراب باشد

فایل های زیر در صورت کنترل مدیریت سایت و یا دریافت گزارش کاربران حذف خواهد شد ودر صورت لزوم آی پی کاربریتان مسدود و دسترسی شما به اینفایل قطع خواهد شد.

هر گونه فایلی که دارای کپی رایت بوده و حقوق نشر آن توسط مولف محفوظ است

هر گونه فایلی که دارای محتوای غیر مجاز و غیر انسانی است

هر گونه فایلی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند

هر گونه فایلی که مغایر با شئونات اخلاقی و ملی باشد

هرگونه فایلی که حاوی مطالب توهین آمیز به مقامات سیاسی و اقلیت های قومی و مذهبی باشد

هر گونه فایلی که به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازد

هرگونه فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد

دوره زمانی پرداخت ها

در صورتی که از فروش یا بازاریابی کسب درآمد نمودید این مبلغ در کنترل پنل شخصی شما در حساب کاربریتان قابل رویت می باشد. در صورت درخواست انتقال وجه، مبلغ درخواستی بدون کسر کارمزد، در مدت حداکثر 1الی 2 روز کاری به حسابتان واریز می گردد. ضمنا درخواست برداشت وجه نباید کمتر از 50000 تومان باشد.

به منظور انتقال وجه موفق باید اطلاعات حساب بانکی را در برگه پرداخت در منوی تنظیمات فروشگاه تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل شماره حساب، شماره کارت و نام دقیق صاحب حساب می باشد.

محدودیت مسئولیت اینفایل

ما تضمین نمی کنیم که عملکرد سایت اینفایل به صورت مداوم یا به دور از خطا باشد، یا اینکه همه اشکالات برطرف شود یا اینکه این سایت یا سرور به دور از ویروس و اشکال باشد. این مسئولیت شماست که اقدامات لازم مانند ویروس‌یابی را انجام دهید تا نسبت به دقت اطلاعات داده شده و گرفته شده مطمئن شوید.

شما متضمن می شوید که به هیچ وجه ما را مسئول زیان‌ها و خسارت‌های که در اثر استفاده از سرویس ما می شود نمیدانید. فرقی نمی‌کند این خسارت‌ها یا زیان‌ها پیش‌بینی شده، قابل پیش‌بینی، شناخته شده و غیره باشد.

حریم خصوصی کاربران

هنگامی که شما از خدمات سایت اینفایل استفاده می کنید، ممکن است اطلاعات شخصی از شما بخواهیم. این اطلاعات می‌تواند شامل نام، نشانی ایمیل، شماره تلفن همراه، شماره کارت بانک شتاب یا اطلاعات دیگر باشد. ما به چندین دلیل اطلاعات شخصی شما را جمع آوری می کنیم، از جمله برای مقاصد اداری و به منظور ارائه خدمات. سایت اینفایل اطلاعات شخصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌گذارد و بدون بودن الزام قانونی این اطلاعات را برای دیگری فاش نخواهد ساخت.

کپی رایت

ما به حقوق دیگران احترام می گذاریم. چنانچه شاهد نقض قانون کپی رایت توسط اطلاعات درج شده در هر قسمت از اینفایل بودید لطفا ” به قسمت  تماس با ما مراجعه کنید و با گزارش نقض قانون کپی رایت ما را مطلع کنید تا تصمیم های لازم اتخاذ شود.

5. پشتیبانی و تماس با ما

اگر سوال یا مشکلی دارید، لطفا با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. ما در دسترس هستیم تا به شما کمک کنیم.

پرسش و پاسخ:

5.1. چگونه می‌توانم با تیم پشتیبانی تماس بگیرم؟

شما می‌توانید از طریق ایمیل به آدرس [email protected] با تیم پشتیبانی تماس بگیرید یا از فرم تماس با ما در سایت استفاده کنید.